Portale pomaranczka.pl i veeradlaciebie.pl należą do firmy
Kati sp. z o.o. z siedzibą w Płochocinie ul. Lipowa 36


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

e-mail: biuro@pomaranczka.pl   
telefon komórkowy: 609 543 909
telefon stacjonarny: 227525849 od 8.00 do 16.00

produkty idealne
dla Modelek Plus Size

Czego oczekujesz kupując rajstopy? Szukasz tylko odpowiedniego rozmiaru i koloru? My mamy dla Ciebie znacznie więcej. Produkty marki Veera są wyjątkowe, bo spełniają oczekiwania współczesnych kobiet. Poprawiają krążenie
i perfekcyjnie modelują Twoje nogi.

 

Ciało ponętne i kuszące krągłościami jest, niestety, również podatne na powstawanie żylaków. Dlatego właśnie polecamy Ci zmianę zwykłych rajstop na rajstopy uciskowe. Veera to produkty profilaktyczne, dzięki którym na co dzień wspomagasz w sposób naturalny funkcjonowanie całego organizmu.

 

Nadmiernie zgromadzona w jamie brzusznej tkanka tłuszczowa prowadzi do podniesienia ciśnienia, co utrudnia odpływ krwi żylnej z kończyn dolnych. Powodowany w ten sposób zastój sprzyja uszkodzeniom zastawek żylnych, w szczególności zastawki żyły odpiszczelowej – największej żyły powierzchniowej , która znajduje się w pachwinie. Kiedy do tego czynnika dołączy podniesiony poziom estrogenu wywołany problemami hormonalnymi (poziom estrogenu ma duży wpływ na zakrzepice, której powikłaniem są żylaki), siedzący tryb życia lub niewłaściwą dietę opartą na posiłkach bogatych kalorycznie, znajdujemy się w wysokiej grupie ryzyka powstania żylaków.   

 

Nie od dziś wiemy, że nogi wyglądają bosko w rajstopach i pończochach. Dlatego mamy dla Was coś wyjątkowego. Idealne połączenie dbałości o seksowny i kobiecy wygląd ze zdrowiem.  

 

Pończochy i podkolanówki profilaktyczne marki Veera zostały przygotowane specjalnie z myślą o wspomaganiu walki o zdrowe i piękne nogi, bez względu na to czy masz problem z niewydolnością żylną, czy zależy Ci na profilaktyce. Dzięki zaznaczonej pięcie i palcom wyroby profilaktyczne zawsze pozostają na swoim miejscu wywierając stopniowany ucisk na Twoje nogi. Mocniej przy kostce i lżej w kierunku kolan i ud, wszystko po to, aby Twoja pompa podeszwowa lepiej odprowadzała krew żylną. Sprawniejsze odprowadzanie krwi, to lżejsze życie zastawek żylnych. Lżejsze życie zastawek to mniejsze ryzyko pojawienia się pajączków i żylaków. Proste, prawda?

Już znasz najważniejszy argument dlaczego warto, aby w Twojej garderobie znalazły się produkt marki Veera.
Co jeszcze dadzą Ci nasze produkty?


Rajstopy
70 DEN

Rajstopy
140 DEN

Rajstopy mikrofibra
70 DEN

Rajstopy mikrofibra
140 DEN

Rajstopy mikrofibra
140 DEN melanż

Pończochy
140 DEN
Jasny orzech
 • SĄ BARDZO TRWAŁE – dzięki specjalnemu splotowi nie lecą w nich oczka, nie musisz więc brać ze sobą zapasowej pary w torebce, na wszelki wypadek
   

 • DBAJĄ O ZDROWIE TWOICH NÓG – dzięki nim nawet po całym dniu nie czujesz ciężkości i zmęczenia nóg, wspomagasz swoje krążenie, zapobiegasz pojawieniu się pajączków
   

 • MODELUJĄ SYLWETKĘ – abyś zawsze czuła się komfortowo i pewnie
   

 • ZAWIERAJĄ JONY SREBRA – po całym dniu nie będziesz myślała o tym, żeby jak najszybciej ściągnąć rajstopy, bo przez cały czas czujesz się w nich świeżo
   

 • ZACHOWUJĄ SWOJE WŁAŚCIWOŚCI PRZEZ CO NAJMNIEJ 6 MIESIĘCY – dzięki temu robisz to, co lubisz najbardziej: pierzesz i ubierasz, pierzesz i ubierasz… i tak przez długi czas :)
   

 • SĄ ELEGANCKIE – pomimo cennych właściwości zdrowotnych, produkty marki Veera nadal wyglądają jak klasyczne rajstopy, więc możesz nosić je codziennie i do każdej stylizacji.