Portale pomaranczka.pl i veeradlaciebie.pl należą do firmy
Kati sp. z o.o. z siedzibą w Płochocinie ul. Lipowa 36


W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego:

e-mail: biuro@pomaranczka.pl   
telefon komórkowy: 609 543 909
telefon stacjonarny: 227525849 od 8.00 do 16.00

Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem.

 

-Katharine Hadley

Kobieta w ciąży, jak mało kto wymaga troski i dbałości o najmniejsze nawet szczegóły wspólnie składające się na komfort i bezpieczeństwo. Dla Ciebie i Twojego dziecka. W czasie ciąży jesteś również narażona na wystąpienie żylaków – między innymi z powodu wzrostu wagi ciała i ucisku na żyłę główną wywieranego przez Twoje dziecko. Około 40% przyszłych mam boryka się z problemem żylaków w ciąży. Ty możesz temu zapobiec! Stosuj profilaktykę!

Bezpieczne stosowanie
w czasie ciąży

Poprawia krążenie, nawet
gdy stoisz lub siedzisz

Regulowana szerokość na wysokości brzuszka - komfort przez całe 9 miesięcy!

Rajstopy dla kobiet w ciąży z linii Veera są doskonałym sposobem na profilaktykę przeciw żylakom w ciąży, podczas której kobiety są szczególnie narażone na ich wystąpienie. Wspomagają również usunięcie takich objawów jak ból nóg, pajączki na nogach, opuchnięte nogi, ciężkie nogi, obrzęki nóg. Rajstopy ciążowe z regulacją wokół brzucha to niewiarygodna wygodna i wsparcie krążenia nóg podczas ciąży.


Rajstopy dla Kobiet
w ciąży 70 DEN

Pończochy 70 DEN

Podkolanówki
70 DEN

Rajstopy dla Kobiet
w ciąży 140 DEN

Pończochy 140 DEN

Podkolanówki
140 DEN

Obrzęki i bóle nóg

Uczucie ciężkości
        i zmęczenia nóg

Pojawiające się pod kolanami
   i na tyłach ud czerwone pajączki

    Nie każda kobieta w ciąży ma żylaki, ich pojawienie jest uwarunkowane genetycznie. Jednak przy każdej następnej ciąży prawdopodobieństwo pojawienia się żylaków wzrasta niezależnie od predyspozycji genetycznych. Uważnie obserwuj swoje nogi, przez najbliższe miasiące mają nosić Ciebie i Twoje dziecko!

     

    Pierwszym niepokojącym sygnałem jest uczucie ciężkich nóg – sprawiają one wrażenie, jakby były z ołowiu. Często puchną i trochę bolą, zwłaszcza pod koniec dnia. Pojawiają się też inne dolegliwości: mrowienie, pieczenie, swędzenie, czasem kurcze, a następnie fioletowe pajączki, czyli drobne poszerzone żyły lub popękane małe naczynka. Gdy żyły nie wytrzymują naporu zalegającej krwi, poszerzają się, wydłużają i zaczynają przypominać skłębiony tuż pod skórą niebieski wężyk. To już nie jest problem estetyczny, tylko objaw niewydolności żylnej, która może prowadzić do groźnych powikłań.